Lutfi Haziri jep lajmin e madh për Intelektualët dhe Skifterat (FOTO)

0
59

I pari i Komunës së Gjilanit ka njoftuar se shumë shpejtë do të fillojë ndërtimi i stadiumit të ri në këtë qytet.

Ai ka njoftuar se për këtë ka edhe përkrahjen e kryeministrit, Isa Mustafa.

“Shum shpejt do te fillojm projektin per propozimin e nje stadioni te rij qe pritet te jete me i miri ne Republiken e Kosoves por edhe ne rajon. Ky stadion do te jete i gjithi me permasa Evropiane. Inicimin e ketij vendimi ma perkrahe plotesisht kryeministri Akademik Isa Mustafa pas pamjeve te mrekullueshme te nje derbi me te madh ballkanas. Urime tifozeve Skiftera dhe Intelektualet!”, ka shkruar Haziri.

staddd898

Action Coin