Reperi mitrovicas NittiBronX vjen me projektin “Veç po du me dit” (VIDEO)

0
234

Rap artisti nga Mitrovica NittiBronX publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Veç po du me dit”.

Kënga është e zhanrit hip-hop, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur vet artisti.

“Veç po du me dit” është shoqëruar edhe me videoklip, për të cilin janë kujdesur “Katror Pictures”.