Sulmohet shtëpia e zyrtarit të lartë policor në Mitrovicë

0
229

Shtëpia e një zyrtari të lartë të Policisë në Mitrovicë të Jugut është sulmuar mbrëmë.

Burime të Klan Kosovës bëjnë të ditur se në oborrin e  shtëpisë së tij në fshatin Zhabar janë gjetur gëzhoja dhe një granat dore e pashpërthyer.

Action Coin