Legjenda e futbollit shqiptar uron Kosovën (FOTO)

0
56
Lorik Cana ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës

Loriku ka përdorur rrjetin social Instagram, ku ka potuar një foto dhe ka uruar shtetin e Kosovës, transmeton Sportali.net.

“Urime Pavarësia e Kosovës. 9 vjet shtet,” shkruhet në postimin e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares së Shqipërisë. /Sportali.net