“Faleminderit që e keni shpallur Pavarësinë në datëlindjen time”

0
86

Faton Toski ka dy festa sot: ditëlindjen e vet dhe ditëlindjen e nëntë të Kosovës.

Ish-mesfushori i Kosovës, që tani luan në Malajzi, ka falënderuar të gjithë ata që vendosën ta shpallin pavarësinë më 17 shkurt.

“Faleminderit shumë që e keni shpallur pavarësinë në datëlindjen time”, ka shkruar ai në Facebook, raporton Gazeta Olle.

Action Coin