Dita e paharrueshme e fotografit të Presidencës Obama (FOTO)

0
137

Me vetëm dy ditë të mbetura deri kur Barack Obama do e lë Shtëpinë e Bardhë, fotografi i tij zyrtar ka zbuluar një sekret.

Fotografi i shefit të Shtëpisë së Bardhë, Pete Souza, ka ndar me gjithë publikun, ditën e tij më të preferuar të tij që kishte gjatë periudhës së mandatit Presidencial të Barack Obamas, njofton Klan Kosova.

Souza është ai i cili përmes fotografisë ka sjell shumë afër momentet e Presidencës Obama përgjatë tetë vjetëve mandat.

Por në një postim të fotografit Souza, në rrjetin social Instagram, ai ka shtuar se është e pamundur të zgjedhë vetëm një fotografi të preferuar të tij pasi nuk mund te jetë vetëm një ndonëse ai ka lë të nënkuptohet se cila do të jetë dita e tij e paharrueshme nga Presidenca Obama.

Prandaj ai në vend të saj ka ndar tre prej fotografive, të cilat ishin shkrepur në shkurt të vitit 2010, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja dhe imazhet ku Obama po luante me borë bashkë me vajzat e tij.

3c38ff1f00000578-0-image-m-39_1484719503717

3c38ff1900000578-0-image-m-38_1484719481332

3c38ff1400000578-0-image-m-37_1484719433103

Action Coin