Prishtinë: Tenton ta vrasë duke e goditur me veturë, më pas arratiset

0
87

Një femër është dërguar me urgjencë në QKUK pasi është goditur nga një veturë e cila drejtohej nga një mashkull, njofton Klan Kosova.

“Viktima femër ka pranuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar-goditur me veturë nga i dyshuari mashkull i cili është larguar në drejtim të panjohur dhe gjendet në arrati.

Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, bën të ditur Policia e Kosovës.

Action Coin