Trepça ’89 prezanton ‘bombën’ e afatit kalimtar të janarit

0
219

Trepça’ 89 ka arritur marrëveshje me sulmuesin e fuqishëm Demir Avdiç.

“Avdiç si futbollist u formua në KF Novi Pazar, ka edhe përvojë ndërkombëtare. Ai ka luajtur në Werder Bremen dhe në Ligën Holandeze”, thuhet në njoftimin e klubit mitrovicas.

89-shi e ka mbyllur si lider pjesën vjeshtore të kampionatit./OLLE/

Action Coin