Milot Rashica me gjest fantastik (FOTO)

0
110

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica,që është duke qëndruar në pushime në Kosovë, ka vizituar familjen Haradinaj, shkruan GazetaOlle.com.

Rashica ishte në Gllogjan, ku u prit nga familja Ilmi Hradinaj dhe krytari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj.

Nga aty, Rashica vazhdoj vizitat edhe në Deçan dhe Lumbardhë./Olle

milot1

milot