Zyrtare: Ja kur do të transferohet Pavoletti në Napoli

0
51
Sulmuesi italian, Leonardo Pavoletti është konfirmuar edhe nga ana e Napolit si transferi më i ri i tyre.

Sulmuesi i Genoas është blerë nga Napoli për merkaton e janarit dhe ai do të mbërrijë në skuadrën e Maurizio Sarrit në Janar.

” Transferimi është kompletuar, Pavoletti është lojtari i joni tashmë. Ai do të mbërrij në stërvitjen e datës 3 janar në Napoli” -tha Sarri./Sportali.net

Action Coin