Barcelona – Real Madrid, formacioni i kombinuar (FOTO)

0
67

Goal.com ka përzgjedhur formacionin e kombinuar nga Barcelona dhe Real Madridi.

Në këtë formacion Barcelona ka gjashtë lojtar, derisa Reali pesë sosh. Në këtë njëmbëdhjetësh nuk kanë zërë vend yjet si Luis Suarez dhe Gareth Bale, përcjell Express.

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen të shtunën në Camp Nou nga ora 16:15. /Express/ 

Action Coin