Zvicra dy gola ekspres kampionëve, njërin ia shënon një shqiptar (VIDEO)

0
85

Zvicra është duke e mposhtur Portugalinë me rezultat 2-0.

Golin e parë e shënoi Embolo, ndërsa të dytin Admir Mehmedi.

Ai pranoi një top në zonë dhe gjuajti me mjeshtëri për të shënuar. /Telegrafi/

Action Coin