Azem Syla nesër prapë para Gjykatës!

0
120

Njëri nga njerëzit më të fuqishëm në Kosovë, Azem Syla nesër sërish do të dalë para gjykatës.

Lajmin e ka bërë të ditur avokati i tij, Tom Gashi në një shënim në Facebook, raporton Gazeta Blic.

 Sipas Gashit, “Daja” më nuk do të shkoj në Pallatin e Drejtësisë me përcjellje të Policisë së EULEX-it.

Shënimi i plotë:
Neser me 07.09.2016 ne pallatin e ”drejtesis” ne ora 9 e 30 vazhdon seanca e hetuesis se veqant ne rastin e z.Azem SYLA dhe te tjereve , pas lirimit nga paraburgimi me ne fund Daja nuk do te vije me percjlellje te policis se eulexit.

Action Coin