Finlandë 1-0 Kosovë, statistikat e pjesës së parë (FOTO)

0
89

Pjesa e parë mes Finlandës dhe Kosovës ka përfunduar me rezultat 1-0 në të mirë të vendaseve.

Goli erdhi në minutën e 18-të nga Paulus Arajuuri, por skuadra më e mirë në fushë ishte Kosova.

Ndërsa më poshtë keni të gjitha statistikat. /Telegrafi/

capture-20160905-213552