Sakho refuzoi këto klube për të qëndruar te Liverpooli

0
244

Mbrojtësi i Liverpoolit, Mamadou Sakho, ka qëndruar edhe për një vit te Reds.

Francezi kishte mundësi të largohet në orët e fundit, por refuzoi disa oferta.

Sipas medieve franceze Besiktasi, Stoke City dhe WBA kanë paraqitur oferta zyrtare për gjigantin 26-vjeçar.

Sakho kishte probleme të vazhdueshme me Jurgen Klopp, por siç duket i ka lënë pas shpine. /Telegrafi/

Action Coin