Neki-Rashicës: Krejt Kosova është me ty (FOTO)

0
1511

Milot Rashica tashmë është në Kosovë, para se ti bashkohet Kombëtares së Kosovës

Ylli i Vitesses, Milot Rashica tashmë ka ardhur në Kosovë, para se t’i bashkohet Kombëtares kosovare para ndeshjes me Finlandën.

Ai ka qenë në mbrëmje të këngëtarit Neki Emra, i cili ka përkrahur dhe i ka uruar fitore, duke i thënë se e gjithë Kosova është me të.

“Një super talent i futbollit sonte në mbrëmjen time në Vushtrri… Milot Rashica … Gjithë Kosova me ty me 5 shtator në ndeshjen me Finlandën .. Ju urojme fitore …”, k shkruar Neki në Facebook. /Express/

neki

Action Coin