Zyrtare: Prishtina transferon Jabarie Hinds

0
66
Klubi i basketbollit, Prishtina ka zyrtarizuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar pas ardhjes së trajnerit Mijovic.

Hinds u transferua nga NCAA ku kishte realizuar mestarisht 14.4 pikë për ndeshje, dhe kishte asistuar rreth 3.0 herë për ndeshje.

Lojtari shquhet për asistimet, depërtimet, shpejtësinë dhe mbi të gjitha precizitetin. /Sportali.net

Action Coin