Ibrahimovic është zëvendës kapiten i ri i Manchester United

0
65
Besoni apo jo, Mourinho ka vendosur ta bëjë Zlatan Ibrahimovic zëvendës kapiten.

Suedezi nuk ka 2 javë që zyrtarizoi kalimin te United, dhe duket se do pritet me dhurata.

Burime të The Sun brenda Manchester theksojnë se trajneri portugez tashmë e ka marrë vendimin e tij: “Ai ka eksperiencë të mjaftueshme dhe kjo do na ndihmojë që t’ia japim këtë detyrë” u shpreh burimi anonim.

Zlatan para disa ditësh ka blerë një shtëpi milionëshe në Angli, kurse problemet te United i ka sjellur menjëherë pasi i’a “morri” numrin 9 Anthony Martial./Sportali.net

Action Coin