Thanë se është mbuluar, por ja si duket sot Violet Kukaj (FOTO)

0
196

Mungesa e saj në skenë ka bërë që mediat të shkruajnë e të spekulojnë shumë për këngëtaren e muzikës popullore Violet Kukaj, shkruan Magazina.al

Muaj më parë, mediat patën spekuluar se tashmë Violet Kukaj, ka lënë muzikën dhe se është mbuluar , por të gjitha këto hidhen poshtë.

Violet Kukaj këto ditë ka marr pjesë në dasmen e Besianës, vajzës së Shkurte Fejzës, e ku duket se ka shkëlqyer, transmeton Magazina.al

Gjithsesi këngëtarja ka sjellur edhe këngë me motive fetare, por që përkushtimi i saj ndaj fesë nuk ka shkuar më tej siç është spekuluar./Magazina.al/
violetakanagjegj

Action Coin