Nuk do ta besoni çfarë celulari mban Noizy! (Foto)

0
168

Ai është padyshim një nga reperat më të njohur dhe më të pëlqyer në vendin tonë, por mesa duket Noizy ka ende disa preferenca të çuditshme sa i përket teknologjisë.

Reperi ka postuar në SnapChat një foto një telefon celular I llojit mjaft të vjetër, Nokia 3310 telefoni më i pëlqyer gjatë viteve 2000. Por përse Noizy të jetë kaq ilidjur me këtë telefon i cili thuajse nuk asnjë funksion tjetër përveç komunikimit dhe mesazheve.
noizytel

Action Coin