Edhe Renee krenare me tezen Era (FOTO)

0
170

Era Istrefi së fundmi ka arritur majet e suksesit. Kënga e saj “Bon Bon” po dëgjohet dhe pëlqehet kudo në botë.

Mandje nuk po mungojnë performancat e saj të shumta në vende të ndryshme, intervista për televizione dhe radio të huaja, shkruan Magazina.al.

Kështu ajopo na përfaqeson në mënyren me të mirë, dhe po na bënë popull krenar.

E sukseseve të saj i janë gëzuar, familjar, miq, kolegë, fansa, mandje mandje edhe mbesa e saj e vogël Renee.

Nora Istrefi ka postuar një foto të vajzës ku shihet përball portretit të tezes Era, duke na lenë të kuptojmë se edhe Renee e vogël është krenare me të arriturat e saj./Magazina.al/.
erarene

Action Coin