Njihuni me gruan dhe fëmijët e Besnikut të 2po2 (FOTO)

0
1851

Besnik Canolli i njohur si 2po2 është ndër reperat me të dashur të estradës shqiptare. Ai përveç që ka arritu një karrier të suksesshme, ka krijuar edhe një familje të lumtur dhe të shendosh.

Besniku është i martuar që një kohë me Arbena Grajçevcin, çifit nga kjo martesë kanë dy djem e një vajzë, shkruan Magazina.al.

2po2 tregohet me i rezervuar, duke mos publikuar foto me bashkëshorten, por ai shpesh poston foto të fëmijëve.

Duke na treguar kështu që përkrah përkushtimeve të shumta gjenë kohë edhe për ta./Magazina.al/.
2po21besniku1besniku2besniku3

Action Coin