Ky është personi që vodhi shtëpinë e Rita Orës, kaq mijëra funte u dënua (FOTO)

0
161

Charaf El Moudden, i cili e kishte vjedhur shtëpinë në Londër të këngëtares Rita Ora, në nëntor të vitit të kaluar është shpallur fajtor.

Hajni tek sot është dënuar me 200 mijë funte dhe tre muaj burg.

Ai kishte vjedhur rroba, stoli, çanta, kompjuterë dhe gjësende tjera të vlefshme.

Ngjarja kishte ndodhur derisa këngëtarja dhe motra e saj gjendeshin brenda shtëpisë së tyre. /Telegrafi/
ritaorahajniritaorahajni2

Action Coin