Këta janë prindërit ‘COOL’ të Dua Lipës (FOTO)

0
149

Prindërit e Dua Lipës janë shumë “cool”

Këtë shihet edhe në disa foto që kanë postuar ata në rrjetet sociale, ku Dukagjini i uronte ditëlindjen gruas së tij, Anesës.

Dukagjini edhe më parë është marrë me muzikë rok, derisa është vazhdimisht në përcjellje të koncertëve të Duas që ajo është duke i mbajtur për momentin nëpër Europë.

Por, më interesante ishte fotografia që Dukagjini, Anesa dhe Dua bën gjatë Glastonbury. /GazetaExpress/
dualipaprindt

Action Coin