Kjo prezantuese e lajmeve është gruaja e një personi shumë të njohur (FOTO)

0
224

Mensur Safqiu i njohur për rolet e tij në skeçet e “Stupcave”, është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptarë.

Mensuri ju ka bashkangjitur grupit humoristik “Stupcat” disa vite më parë, ndërsa tani janë treshja më e pëlqyer e publikut shqiptar kur bëhet fjalë për humor.

Por ndoshta nuk e kendi ditur se Mensuri është i martuar me prezentuesen e lajmeve në Klan Kosova, shkruan Magazina.al

Mensuri dhe Mjellma ka kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe tani janë edhe prindër.
mensurin

Action Coin