Teuta dhe Tara me Adonisin në martesën e motrës Bubulinës (FOTO)

0
1339

Teuta Krasniqi në martesën e motrës së saj, Bublinës, ka qenë e pranishme bashkë me bashkëshortin e saj, Adonis Morinën.

Aty nuk mungoi as Tara, e bija e Teutës, e cila shkëlqeu në një fustan të bardhë special të realizuar për të.

Edhe Teuta në të gjelbër në një fustan më të gjerë u mundua sa do pak të mos e shfaqë stomakun e saj dukshëm të rritur për shkak të shtatzënisë, shkruan Telegrafi.
teutagjelber

Action Coin