Si do të ndikojë Brexiti në Kosovë? (VIDEO)

0
128

Largimi i Britanisë së Madhe nga Bashkimi Evropian, nuk do të kalojë pa efekte për Ballkanin dhe Kosovën.

Mirëpo, ky moment nuk bënë ta zmbrapsë rrugëtimin e integrimeve.

Kështu vlerësuan analistë e funksionarë që lidhen me procesin. /Klan Kosova/

Action Coin