Ekskluzive, ja statusi që dërgoi në gjykatë Soni Malaj dhe Olti Currin (FOTO)

0
829

Soni Malaj ka paditur në Gjykatën e Tiranës Olti Currin.

Mësohet se padia është depozituar në datën 17 qershor të këtij viti, me akuzën e fyerjes dhe gjithçka nisi me një status në rrjetin social Facebook, shkruan GazetaExpress.

GazetaExpress ka siguruar statusin, i cili dërgoi dyshen e famshme në gjykatë.

Seanca e parë pritet të mbahet me 21 korrik, ndërsa Olti për GazetënExpress ka pohuar pjesëmarrjen e tij.
olticurri

Action Coin