“Transferimi i Ibrahimoviç-it në Angli është gjë e mirë për ligën”

0
520
Mesfushori beson se do të ishte mirë të transferohej në Angli ylli i Suedisë, i cili është duke u lidhur fort me një kalim te Manchester United.

De Bruyne, i cili është rival i United me Manchester City-n, mendon se Ibrahimoviç do të mësohej me jetën në qytet dhe mendon se kalimi i tij do të ishte i mirë për ligën.

De Bruyne me Belgjikën do të takohet me Suedin e Ibras dhe ka thënë fjalë shumë të mira për suedezin.

“Ai ka jetuar në disa qytete, kështu që unë mendoj se ai do të kujdesej shumë mirë për veten e tij”përfundoi De Bruyne./Sportali.net

Action Coin