Çeki 0-2 Turqi: Notat e lojtarëve (FOTO)

0
81

Përfaqësuesja e Turqisë ka fituar ndaj Çekisë me rezultat 0-2.

Golat në këtë takim u shënuan nga Burak Yilmaz dhe Ozan Tufan, kurse sipas WhoScored ky i fundit ishte lojtari i ndeshjes.

Më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy përfaqësueset. /Telegrafi/
kroaceki1kroaceki2