Hidhet vallja në Lyon të Francës, xhirime ekskluzive nga Ditori (VIDEO)

0
132

Lyoni i Francës është pushtuar nga vallet dhe këngët shqipe

Atmosferë fantastike janë duke krijuar shqiparët nëpër rrugët e Lyonit

Ne ju sjellim xhirime ekskluzive të xhiruar nga Ditori

Kujtojmë se Shqipëria sonte duke filluar prej ores 21:00 zhvillon ndeshjen e fundit të fazës së grupeve kundër Rumanisë, ku në rast fitoreje shtohen gjasat që të kualifikohemi tutje. /Ditori

Action Coin