Arsenal pas Dembele

0
124
Transferimi i Jamie Vardy te Arsenal si duket ka dështuar dhe synimi i radhës është Moussa Dembele i Fulham.

Largimi i Dembele nga Fulham mund të bëhet vetëm nëse vie ndonjë ofertë rreth 20 milion, e kjo shumë nuk është aspak problem për një klub të madh si Arsenal.

| LEXO EDHE: Del Bosque, i lumtur për kualfikimin |

Gjithashtu në garë për Dembele janë Tottenham dhe Chelsea i cili sezonin e kaluar shënoi 15 gola në 43 paraqitje./Spotali.net

Action Coin