Mavraj ka një mesazh shumë të fuqishëm për tifozët kuqezi (FOTO)

0
139

Futbollisti i Kombëtares, Mërgim Mavraj ka thënë se është ndjerë tepër i emocionuar dhe i lumtur teksa ka parë stadiumin e Marseille kuqezi

“Uuhhh çfarë emocionesh na keni dhuruar… Lumturi e jashtëzakonshme teksa shikoje stadiumin kuqezi. Krenar për kombin shqiptar”, ka shkruar Mavraj në facebook. /Ditori
mavrajbardh

Action Coin