Formacionet zyrtare: Francë – Shqipëri (FOTO)

0
70

Franca dhe Shqipëria kanë publikuar formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Francë – Shqipëri, e cila do të zhvillohet në kuadër të xhiros së dytë në Grupin A.11