Suedia dhe Irlanda ndahen të barabartë

0
57

Suedia dhe Republika e Irlandës kanë ndarë pikët në ndeshjen e grupit E.

Suedezët kanë barazuar me irlandezët me rezultat 1:1 në takimin e zhvilluar në stadiumin Stade de France të Saint-Denisit.