Digjet banesa në Prishtinë (VIDEO)

0
89

Në rrugën “Josip Real” në Prishtinë është duke u djegur një banesë.

Ne vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit dhe policia, ndërsa akoma nuk dihet se a ka të lënduar dhe dhe cilat janë shkaqet e djegjes, njofton Klan Kosova.

Action Coin