Argjend Mustafa i bashkohet Skënderbeut

0
2884
Mesfushori Argjend Mustafa pritet të transferohet te Skënderbeu. Lajmin e konfirmuar vetë lojtari per mediat kosovare.

“Trepça ’89 dhe Skënderbeu kanë mardhënie të mira ndëmjet vete dhe marrëveshja është arritur për transferimin tim atje”.

“Dua të falënderoj Trepçën ’89, Abedin Zekën dhe Ilir Bojkun. Kisha oferta edhe nga Prishtina dhe Liria, por tashmë kam vendosur”, ka nënvizuar Mustafa./Sportali.net

Action Coin