Martial ka dy fjalë për Ibrahimoviçin

0
72
Sulmuesi francez, Anothny Martial thotë se Zlatan Ibrahimovic do të ishte transferim i mrekullueshëm për Man United.

Kohëve të fundit është spekuluar se suedezi mund të kaloj te ”Djajtë e Kuq”, mirëpo vendimi nga ish anëtari i PSG-së ende nuk është marrë.

”Nëse Zlatan vie këtu, atëherë do të ishte e mrekullueshme. Ai është sulmues fantastik dhe do të na sillte përvojë’‘, u shpreh Martial./Sportali.net

Action Coin