Konfirmohet nga Marotta marrëveshja me Dani Alves

0
130
Transferimi i brazilianit te “Zonja e Vjetër” pothuajse u konfirmua nga drejtori gjeneral i Juventus-it.

Gjatë momentit kur drejtuesit dhe skuadra e Juventus po e sillnin trofeun e Kupës sé Italisë në muzeun e klubit, drejtorit gjeneral i Beppe Marotta-s, i drejtohet njé gazetar dhe pyet atë për Dani Alves, ai përgjigjet shkurt: “Jam shumë optimist”.

Dani Alves pritet që në ditët në vijim të zyrtarizohet si lojtar i Juventus-it./Sportali.net

Action Coin