E pabesueshme: Ky artist i shpëton këtij lloj aksidenti (FOTO)

0
155

Megjithëse kishte një vikend të tmerrshëm, Calvin Harris mund të konsiderohet njeri me fat.

Producenti i njohur me makinën e tij fouristradë u përplas me një tjetër makinë wolkswagen, transmeton Telegrafi.

Nga pamjet e publikuara nga aksidenti shihet se makina e tij është shkatërruar nga ky aksident dhe është fat i madh që Calvin ka shpëtuar me vetëm disa grrithje të vogla.
Shkaku i kësaj ndodhie Harris ka anuluar dy koncerte.
calvinharrisinsertcalvinharris