A e do Isa Mustafa përjashtimin e Vjosa Osmanit nga partia? Ja çfarë thotë ajo (VIDEO)

0
964

Në Emisionin “KOMITETI” deputetja e LDK’së Vjosa Osmani ka treguar edhe për raportet e këqija me Isa Mustafën dhe kundërshtimet që ka me të? Osmani ka treguar edhe për atë se a ka kërkuar Mustafa përjashtimin e saj nga LDK.

Ja çfarë thotë ajo: