Përplasja e Opozitës në kullën e Haradinajve në Gllogjan: Ja rrëfimi ekskluziv i Bilall Sherifit (VIDEO)

0
57

Sekretari organizativ i NISMA-së për Kosovë, Bilall Sherifi, ka rrëfyer sot për herë të parë në InfoBox të RTV Dukagjinit, të gjitha detajet e përplasjes mes tij dhe Dardan Molliqajt në kullën e Haradinajve në Gllogjan.

Si reagoi Haradinaj kur Molliqaj akuzoi ata se s’kanë bërë asgjë për Kosovë që nga paslufta? Cka tha Limaj, si reagoi Albin Kurti dhe kush e ndërpreu takimin pas përplasjeve të mëdha qe qoi në prishjen përfundimtare të opozitës së bashkuar. Ndiqeni rrëfimin.

Action Coin