Gani Geci: Ja kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)

0
148

Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UÇK-së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

Pjesë e këtij dokumentari ka qenë edhe Gani Geci.

Ai ka folur për dallimet gjatë luftës dhe për atë se kush e tradhtoi Adem Jasharin.

Dëgjojeni rrëfimin e tij:

Action Coin