Spahiu: Deklarata e Thaçit për Opozitën, ngucakeqe

0
111

Deklarata e zëvendëskryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, se i pritën opozitarët në Qeveri, “mirëpo ata nuk erdhën dhe u larguan si qyqar”, analistit politik Nexhmedin Spahiut i janë dukur ngucakeqe.

Spahiu duke folur në Klan Kosova në emisionin Special për protestën tha se kjo deklaratë e Thaçit nuk duhej bërë dhe se tingëllonte si një lojë fëmijësh “kur të largohet rreziku që të kanoset”.

Action Coin